Продукція > ETA-USA > MDL65-19SX-W6
MDL65-19SX-W6
MDL65-19SX-W6 ETA-USA
MDL65-SX-W6.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 5.20" L x 2.72" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 19V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, FCC
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 3.42A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Standard Number: 60601-1
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 5.20" L x 2.72" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm), Voltage - Output: 19V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, FCC, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 3.42A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Standard Number: 60601-1.
Інші пропозиції MDL65-19SX-W6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDL65-19SX-W6 MDL65-19SX-W6 Виробник : ETA-USA MDL65-SX-W6-1371075.pdf Desktop AC Adapters 65W 90-264VAC 19V 3.42A 1 OUTPUT