Продукція > ETA-USA > MDL65-36SX-W6
MDL65-36SX-W6
MDL65-36SX-W6 ETA-USA
MDL65-SX-W6.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: AC-DC MEDICAL EXTERNAL FANLESS
Написати відгук
Desktop AC Adapters 65W 90-264VAC 36V 1.81A 1 OUTPUT.
Інші пропозиції MDL65-36SX-W6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDL65-36SX-W6 MDL65-36SX-W6 Виробник : ETA-USA MDL65-SX-W6-1371075.pdf Desktop AC Adapters 65W 90-264VAC 36V 1.81A 1 OUTPUT