Продукція > ITT CANNON, LLC > MDLM-25SCBRP-F222
MDLM-25SCBRP-F222
MDLM-25SCBRP-F222 ITT Cannon, LLC
Microminiature_Connectors_Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination: Solder
Connector Style: D-Type, Micro-D
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Shell Material, Finish: Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Part Status: Active
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Shell Material, Finish: Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDLM-25SCBRP-F222 MDLM-25SCBRP-F222 Виробник : ITT Cannon ITT_Cannon_Microminiature_Connectors_Catalog-1549776.pdf D-Sub Micro-D Connectors MICRO LP 25F PCB RA HI-TEMP