Продукція > ITT CANNON, LLC > MDM-100SH003B-A174
MDM-100SH003B-A174
MDM-100SH003B-A174 ITT Cannon, LLC
original?content-type=application%2Fpdf&name=ITT-Cannon-Microminiature-Connectors-Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: MICRO 100 F 18 " RBW A174
Packaging: Bag
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 100
Type: D-Type, Micro-D
1st Connector: Receptacle, Female Sockets
2nd Connector: Individual Wire Leads
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: MICRO 100 F 18 " RBW A174, Packaging: Bag, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 100, Type: D-Type, Micro-D, 1st Connector: Receptacle, Female Sockets, 2nd Connector: Individual Wire Leads.