Продукція > ITT CANNON, LLC > MDM-15PCBRM7-F222
MDM-15PCBRM7-F222
MDM-15PCBRM7-F222 ITT Cannon, LLC
Microminiature_Connectors_Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN MICRO-D PLUG 15P PNL MT SLD
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination: Solder
Connector Style: D-Type, Micro-D
Shell Material, Finish: Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Part Status: Active
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D PLUG 15P PNL MT SLD, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Shell Material, Finish: Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15PCBRM7-F222 MDM-15PCBRM7-F222 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D PIN 15 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
на замовлення 14 шт:
Кількість Ціна