Продукція > ITT > MDM-15PH001M7
MDM-15PH001M7
MDM-15PH001M7 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICRO 15 M 18" YEL JACKP, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Color: Yellow, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 15, Type: D-Type, Micro-D, 1st Connector: Plug, Male Pins, 2nd Connector: Individual Wire Leads, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15PH001M7 MDM-15PH001M7 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Кількість Ціна
MDM-15PH001M7 MDM-15PH001M7 Виробник : ITT Cannon, LLC Description: MICRO 15 M 18" YEL JACKP
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Color: Yellow
Length: 1.50' (457.20mm)