Продукція > ITT > MDM-15PH004B-A174
MDM-15PH004B-A174
MDM-15PH004B-A174 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15PH004B-A174 MDM-15PH004B-A174 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
MDM-15PH004B-A174 Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH004B-A174_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15PH004B-A174 Description: MICRO 15C P 24" RBW NI