Продукція > ITT > MDM15PH006F
MDM15PH006F
MDM15PH006F ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 147 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH006F ITT
Description: CABLE ASSY D-MIC-D 15P 914.4MM, Packaging: Bag, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 3.00' (914.40mm), Number of Positions: 15, Type: D-Type, Micro-D, 1st Connector: Receptacle, Male Pins, 2nd Connector: Individual Wire Leads.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH006F MDM15PH006F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 147 шт:
Кількість Ціна
MDM-15PH006F MDM-15PH006F Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH006F.pdf Description: CABLE ASSY D-MIC-D 15P 914.4MM
Packaging: Bag
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Individual
Length: 3.00' (914.40mm)