Продукція > ITT > MDM15PH023B
MDM15PH023B
MDM15PH023B ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH023B ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH023B MDM15PH023B Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 399 шт:
Кількість Ціна
MDM-15PH023B Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH023B.pdf Description: MICRO 15POS PIN 20"