Продукція > ITT > MDM15PH029F
MDM15PH029F
MDM15PH029F ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH029F ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH029F MDM15PH029F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Кількість Ціна
MDM-15PH029F Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH029F_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15PH029F Description: MICRO 15 M 10" YEL FLOAT