Продукція > ITT > MDM-15SCBRP-TL56
MDM-15SCBRP-TL56 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Wire Leads, Connector Style: D-Type, Micro-D, Shell Material, Finish: Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row, Part Status: Active.
Інші пропозиції MDM-15SCBRP-TL56
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15SCBRP-TL56 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
MDM-15SCBRP-TL56 Виробник : ITT Cannon, LLC Description: MICRO 15 F PC R/A JACKP
товару немає в наявності
MDM-15SCBRPTL56 Виробник : ITT Cannon, LLC Microminiature_Connectors_Catalog.pdf Description: CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A