Продукція > ITT > MDM-15SH002M5-A174
MDM-15SH002M5-A174
MDM-15SH002M5-A174 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature SKT 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15SH002M5-A174 MDM-15SH002M5-A174 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 697 шт:
товару немає в наявності