Продукція > ITT > MDM-15SH027B
MDM-15SH027B
MDM-15SH027B ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15SH027B MDM-15SH027B Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Кількість Ціна
MDM-15SH027B Виробник : ITT Cannon, LLC ITT-Cannon-Microminiature-Connectors-Catalog.pdf Description: CABLE ASY D TO WIRE 15P 76.2MM