Продукція > ITT > MDM-21PH006-M7
MDM-21PH006-M7
MDM-21PH006-M7 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: CABLE ASSY D-MIC-D 21P 914.4MM, Packaging: Bulk, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 3.00' (914.40mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 21, Type: D-Type, Micro-D, 1st Connector: Plug, Male Pins, 2nd Connector: Individual Wire Leads.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-21PH006-M7 MDM-21PH006-M7 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
MDM-21PH006M7 MDM-21PH006M7 Виробник : ITT Cannon, LLC IttSecurePdfDownloadHandler.ashx?u=https%3a%2f%2fsecure.ittcannon.com%2fmc%2fservlet%2fPDFGeneratorServlet%2fMDM-21PH006M7_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-21PH006M7 Description: CABLE ASSY D-MIC-D 21P 914.4MM
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Individual
Length: 3.00' (914.40mm)