Продукція > ITT > MDM-21PH006M5
MDM-21PH006M5
MDM-21PH006M5 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-21PH006M5 MDM-21PH006M5 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 109 шт:
Кількість Ціна
MDM-21PH006M5 Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-21PH006M5_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-21PH006M5 Description: MICRO 21 PIN 36" RBW JACKS