Продукція > ITT > MDM-21PH006P-A174
MDM-21PH006P-A174
MDM-21PH006P-A174 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-21PH006P-A174 Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-21PH006P-A174_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-21PH006P-A174 Description: MICRO 21C P 36" RBW JACKP NI