MDM-21SSM7-A174
MDM-21SSM7-A174 ITT Cannon, LLC
original?content-type=application%2Fpdf&name=ITT-Cannon-Microminiature-Connectors-Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN MICRO-D RCPT 21POS SLDR CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 21
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Type, Micro-D
Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Part Status: Active
Primary Material: Metal
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D RCPT 21POS SLDR CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 21, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Type, Micro-D, Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row, Part Status: Active, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-21SSM7-A174 MDM-21SSM7-A174 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 21 POS 0.64mm Solder Cup ST Panel Mount 21 Terminal 1 Port