Продукція > ITT > MDM-31PBSM7
MDM-31PBSM7
MDM-31PBSM7 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D PIN 31 POS 0.64mm Solder ST Thru-Hole 31 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM-31PBSM7 ITT
Description: CONN MICRO-D PLUG 31P PNL MT SLD, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 31, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Shell Material, Finish: Aluminum, Yellow Chromate Plated Cadmium, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row, Part Status: Active.
Інші пропозиції MDM-31PBSM7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-31PBSM7 Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-31PBSM7.pdf Description: CONN MICRO-D PLUG 31P PNL MT SLD
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A