MDM-69SSP-A174
MDM-69SSP-A174 ITT Cannon, LLC
MDM%20CU%20w%2069%20pin.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN MICRO-D RCPT 69POS PNL MNT
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 69
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Type, Micro-D
Shell Material, Finish: Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Primary Material: Metal
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D RCPT 69POS PNL MNT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 69, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (2-56), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Type, Micro-D, Shell Material, Finish: Aluminum, Nickel Plated, Electroless, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції MDM-69SSP-A174
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-69SSP-A174 MDM-69SSP-A174 Виробник : ITT Cannon ITT Canon_8-7-2023_MDM CU w 69 pin.pdf D-Sub Micro-D Connectors DSUB - Micro D, 69 Pos Socket solder cup, commercial jackpost hardware, Electroless nickel