Продукція > ITT > MDM15PH023P
MDM15PH023P
MDM15PH023P ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH023P ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH023P MDM15PH023P Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 64 шт:
Кількість Ціна
MDM-15PH023P Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH023P.pdf Description: MICRO 15POS PIN 20"