Продукція > ITT > MDM15PH026B
MDM15PH026B
MDM15PH026B ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH026B ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH026B MDM15PH026B Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Кількість Ціна
MDM-15PH026B Виробник : ITT Cannon, LLC IttSecurePdfDownloadHandler.ashx?u=https%3a%2f%2fsecure.ittcannon.com%2fmc%2fservlet%2fPDFGeneratorServlet%2fMDM-15PH026B_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15PH026B Description: MCIRO 15 M 8" YEL