Продукція > ITT > MDM15PH026P
MDM15PH026P
MDM15PH026P ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH026P ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH026P MDM15PH026P Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Кількість Ціна
MDM-15PH026P Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH026P_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15PH026P Description: MICRO 15 M 8" YEL JACKP