Продукція > ITT > MDM15SH002A
MDM15SH002A
MDM15SH002A ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH002A ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15SH002A MDM15SH002A Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Кількість Ціна
MDM-15SH002A Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15SH002A.pdf Description: MICRO-D PLUG 15POS SKT 12" WIRE