Продукція > ITT > MDM15SH002F
MDM15SH002F
MDM15SH002F ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH002F ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15SH002F MDM15SH002F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
MDM-15SH002F Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15SH002F_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15SH002F Description: MICRO 15 F 12" RBW FLOAT