Продукція > ITT > MDM21PH023F
MDM21PH023F
MDM21PH023F ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDM21PH023F ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM21PH023F MDM21PH023F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
MDM-21PH023F Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-21PH023F.pdf Description: MICRO 21POS PIN 20"