Продукція > VISHAY > MDP1403100KGE04
MDP1403100KGE04
MDP1403100KGE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Description: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14DIP, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 250mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 14-DIP, Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm), Number of Resistors: 7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403100KGE04 MDP1403100KGE04 Виробник : Vishay Dale 31511.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14DIP
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 250mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 14-DIP
Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm)
Number of Resistors: 7
товару немає в наявності
MDP1403100KGE04 MDP1403100KGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 100Kohms 2% Isolated