Продукція > VISHAY > MDP140310K0FD04
MDP140310K0FD04
MDP140310K0FD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 10K Ohm 1% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140310K0FD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 10Kohms 14pin 1% M-DIP