Продукція > VISHAY DALE > MDP1403150RGE04
MDP1403150RGE04
MDP1403150RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14DIP
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film NET 150 Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403150RGE04 MDP1403150RGE04 Виробник : Vishay 31511.pdf Res Thick Film NET 150 Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
MDP1403150RGE04 MDP1403150RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 150ohms 2% Isolated