Продукція > VISHAY > MDP14031K80GE04
MDP14031K80GE04
MDP14031K80GE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 1.8K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14031K80GE04 MDP14031K80GE04 Виробник : Vishay Dale 31511.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 1.8K OHM 14DIP
товару немає в наявності
MDP14031K80GE04 MDP14031K80GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 1.8Kohms 2% Isolated