Продукція > VISHAY DALE > MDP14033K90GE04
MDP14033K90GE04
MDP14033K90GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 14DIP
на замовлення 505 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 3.9Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14033K90GE04 MDP14033K90GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 3.9Kohms 2% Isolated