Продукція > VISHAY DALE > MDP140351R0GE04
MDP140351R0GE04
MDP140351R0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 51ohms 2% I solated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140351R0GE04 MDP140351R0GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511-239763.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 51ohms 2% I solated