Продукція > VISHAY DALE > MDP1601100KGE04
MDP1601100KGE04
MDP1601100KGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 16pin 100Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1601100KGE04 MDP1601100KGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 16pin 100Kohms 2% Bussed