Продукція > VISHAY DALE > MDP160122K0GE04
MDP160122K0GE04
MDP160122K0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 16pin 22Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP160122K0GE04 MDP160122K0GE04 Виробник : Vishay / Dale mdp1416-1211528.pdf Resistor Networks & Arrays 16pin 22Kohms 2% Bussed