Продукція > VISHAY > MDP16015K60GE04
MDP16015K60GE04
MDP16015K60GE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 5.6K Ohm 2% 1.92W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP16015K60GE04 MDP16015K60GE04 Виробник : Vishay Dale 31511.pdf Description: RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16DIP
товару немає в наявності
MDP16015K60GE04 MDP16015K60GE04 Виробник : Vishay / Dale mdp1416-1211528.pdf Resistor Networks & Arrays 16pin 5.6Kohms 2% Bussed