Продукція > VISHAY > MDP160310K0GE04
MDP160310K0GE04
MDP160310K0GE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.92W ±100ppm/°C ISOL Molded Epoxy 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 250mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-DIP, Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP160310K0GE04 MDP160310K0GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 16pin 2% M-DIP
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MDP160310K0GE04 MDP160310K0GE04 Виробник : Vishay Dale 31511.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 250mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-DIP
Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 8
на замовлення 250 шт:
MDP160310K0GE04 MDP160310K0GE04 Виробник : Vishay 31511.pdf Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.92W ±100ppm/°C ISOL Molded Epoxy 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 46 шт:
MDP160310K0GE04 31511.pdf