Продукція > MDP > MDP1603120RGE04
MDP1603120RGE04
31511.pdf
Виробник:
на замовлення 3260 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MDP1603120RGE04
Description: RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16DIP, Resistance (Ohms): 120, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 250mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-DIP, Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm), Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1603120RGE04 MDP1603120RGE04 Виробник : Vishay Dale 31511.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16DIP
Resistance (Ohms): 120
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 250mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-DIP
Height - Seated (Max): 0.155" (3.94mm)
Number of Resistors: 8
товару немає в наявності
MDP1603120RGE04 MDP1603120RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511-1762060.pdf Resistor Networks & Arrays 16pin 120ohms 2% Isolated