Продукція > VISHAY DALE > MDP160312K0GE04
MDP160312K0GE04
MDP160312K0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 16pin 12Kohms 2% Isolated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP160312K0GE04 MDP160312K0GE04 Виробник : Vishay / Dale VISHS96168_1-2566583.pdf Resistor Networks & Arrays 16pin 12Kohms 2% Isolated