Продукція > VISHAY DALE > MDP1603180RGE04
MDP1603180RGE04
MDP1603180RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 180ohms 16pin 2% M-DIP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1603180RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 180ohms 16pin 2% M-DIP