Продукція > VISHAY / DALE > MDP16031K80GE04
MDP16031K80GE04
MDP16031K80GE04 Vishay / Dale
31511-1762060.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 16pin 1.8Kohms 2% Isolated
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP16031K80GE04 MDP16031K80GE04 Виробник : Vishay Dale 31511.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16DIP