MDS01M-15
MDS01M-15 MEAN WELL
MDS01,MDD01_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10.8-13.2Vin 15Vout 7-67mA 1W SIP
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 67mA, Supplier Device Package: 7-SIP, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV.
Інші пропозиції MDS01M-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDS01M-15 MDS01M-15 Виробник : MEAN WELL MDS01%2CMDD01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 15V/7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS01M-15 MDS01M-15 Виробник : MEAN WELL MDS01%2CMDD01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 15V/7...67mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS01M-15 MDS01M-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MDS01,MDD01_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 67mA
Supplier Device Package: 7-SIP
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV