MDS02M-12
MDS02M-12 MEAN WELL
MDS02,MDD02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10.8-13.2Vin 12Vout 17-167mA 2W SIP
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 167mA, Supplier Device Package: 7-SIP, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV.
Інші пропозиції MDS02M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDS02M-12 MDS02M-12 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 12V/17...167mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS02M-12 MDS02M-12 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 12V/17...167mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS02M-12 MDS02M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MDS02,MDD02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 2W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 167mA
Supplier Device Package: 7-SIP
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV