MDS02M-15
MDS02M-15 MEAN WELL
MDS02,MDD02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10.8-13.2Vin 15Vout 13-133mA 2W SIP
на замовлення 10 шт:
термін постачання 155-164 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 15V/13...133mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDS02M-15 MDS02M-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MDS02,MDD02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 2W
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MDS02M-15 MDS02M-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 15V/13...133mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS02M-15 MDS02M-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8-13.2VDC, Вихід: 15V/13...133mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт