MDS02N-15
MDS02N-15 MEAN WELL
MDS02,MDD02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 21.6-26.4Vin 15Vout 13-133mA 2W SIP
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 133mA, Supplier Device Package: 7-SIP, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV.
Інші пропозиції MDS02N-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDS02N-15 MDS02N-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 21.6-26.4VDC, Вихід: 15V/13...133mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS02N-15 MDS02N-15 Виробник : MEAN WELL MDS02%2CMDD02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 21.6-26.4VDC, Вихід: 15V/13...133mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус SIP7, -40…+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS02N-15 MDS02N-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MDS02,MDD02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 2W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 133mA
Supplier Device Package: 7-SIP
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV