MDS03G-15
MDS03G-15 MEAN WELL USA Inc.
MDS03,MDD03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 60601-1
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV, Standard Number: 60601-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDS03G-15 MDS03G-15 Виробник : MEAN WELL MDS03,MDD03-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 18-75Vin 15V 0-200mA 3W DIP Med
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MDS03G-15 MDS03G-15 Виробник : MEAN WELL MDS03%2CMDD03-spec.pdf DC/DC, 3W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: 15V/0.200mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус DIP24, -40…+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MDS03G-15 MDS03G-15 Виробник : MEAN WELL MDS03%2CMDD03-spec.pdf DC/DC, 3W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: 15V/0.200mA, ізоляція 6000VDC/4200VAC, корпус DIP24, -40…+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт