MDT0096A2IS-SPI
MDT0096A2IS-SPI Midas Displays
MDT0096A2IS-SPI.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96"
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 10.80mm W x 21.70mm H
Dot Pixels: 80 x 160
Controller Type: ST7735S
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
Part Status: Active
на замовлення 5516 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIDAS DISPLAYS - MDT0096A2IS-SPI - TFT-LCD, 4-Draht-SPI, 0.96 ", 80 x 160 Pixel, Hochformat, RGB, 2.8V, tariffCode: 85312095, Ausrichtung der Anzeige: Hochformat, rohsCompliant: YES, VGA-Größe: -, Touchscreen: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Logikspannung: 2.8V, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Anzeigenhelligkeit: 350cd/m², euEccn: NLR, Modulgröße: 13.3mm x 27.95mm, Auflösung: 80 x 160 Pixel, Anzeigengröße: 0.96", Produktpalette: MDT0096A, productTraceability: No, Pinbelegung der Anzeige: FFC, 13-polig, Schnittstelle: SPI, Betriebstemperatur, max.: 70°C, Anzeige: RGB, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDT0096A2IS-SPI MDT0096A2IS-SPI Виробник : MIDAS DISPLAYS 4321570.pdf Description: MIDAS DISPLAYS - MDT0096A2IS-SPI - TFT-LCD, 4-Draht-SPI, 0.96 ", 80 x 160 Pixel, Hochformat, RGB, 2.8V
tariffCode: 85312095
Ausrichtung der Anzeige: Hochformat
rohsCompliant: YES
VGA-Größe: -
Touchscreen: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Logikspannung: 2.8V
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Anzeigenhelligkeit: 350cd/m²
euEccn: NLR
Modulgröße: 13.3mm x 27.95mm
Auflösung: 80 x 160 Pixel
Anzeigengröße: 0.96"
Produktpalette: MDT0096A
productTraceability: No
Pinbelegung der Anzeige: FFC, 13-polig
Schnittstelle: SPI
Betriebstemperatur, max.: 70°C