MDT180M02001
MDT180M02001 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
2913808.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
tariffCode: 0
Steckverbinderausrichtung: Right Angle
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Copper Alloy
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Surface Mount
usEccn: EAR99
Kartendicke: -
euEccn: NLR
Kartenrandsteckverbinder: Dual Side
Anzahl der Kontakte: 67 Contacts
Produktpalette: M.2 Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Solder
Steckverbindermaterial: LCP (Liquid Crystal Polymer) Body
Kontaktbeschichtung - Steckseite: 0.38µm Gold Plated Contacts
directShipCharge: 25
на замовлення 4733 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MDT180M02001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDT180M02001 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ssio_pcie_m2.pdf Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Lock, Keyed M
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Read Out: Dual
Card Type: M.2 (NGFF) Mini Card
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
MDT180M02001 MDT180M02001 Виробник : Amphenol FCI ssio_pcie_m2.pdf PCI Express/PCI Connectors PCIe M2 Connectors P=05mm H=18mm Key M 15μin Au Plating