MDT275B01001
MDT275B01001 Amphenol ICC (FCI)
ssio_pcie_m2.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Lock, Keyed B
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Read Out: Dual
Card Type: M.2 (NGFF) Mini Card
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 950
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDT275B01001 MDT275B01001 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ssio_pcie_m2.pdf Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Lock, Keyed B
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Read Out: Dual
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MDT275B01001 MDT275B01001 Виробник : Amphenol FCI ssio_pcie_m2.pdf PCI Express/PCI Connectors PCIe M2 Connectors P=05mm H=275mm Key B 30μin Au Plating