MDT275B02001
MDT275B02001 Amphenol ICC (FCI)
mdtxxxxxx001.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Lock, Keyed B
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 3800 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDT275B02001 MDT275B02001 Виробник : Amphenol FCI mdtxxxxxx001.pdf PCI Express/PCI Connectors PCIe M2 Connectors P=05mm H=275mm Key B 15μin Au Plating