MDT275E01001
MDT275E01001 Amphenol ICC (FCI)
ssio_pcie_m2.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Lock, Keyed E
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 1900 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDT275E01001 MDT275E01001 Виробник : Amphenol FCI ssio_pcie_m2.pdf PCI Express/PCI Connectors PCIe M2 Connectors P=05mm H=275mm Key E 30μin Au Plating
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MDT275E01001 MDT275E01001 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ssio_pcie_m2.pdf Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Lock, Keyed E
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)