MDT275M02001
MDT275M02001 Amphenol ICC (FCI)
ssio_pcie_m2.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Features: Board Lock, Keyed M
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Rows: 2
на замовлення 1900 шт:
Написати відгук
Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD, Features: Board Lock, Keyed M, Packaging: Tape & Reel (TR), Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 67, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Read Out: Dual, Card Type: M.2 (NGFF) Mini Card, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDT275M02001 MDT275M02001 Виробник : Amphenol FCI ssio_pcie_m2.pdf PCI Express/PCI Connectors PCIe M2 ConnectorP=05mm H=275mm Key M 15μin Au Plating
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MDT275M02001 MDT275M02001 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ssio_pcie_m2.pdf Description: CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Features: Board Lock, Keyed M
Number of Positions: 67
Pitch: 0.020" (0.50mm)